Posedenie pod jedličkou
Hoci je Štedrý deň 24.decembra celé obdobie pred ním (adventné) má neobyčajnú atmosféru. Tú bolo cítiť aj na našej škole. Výstavky prác s vianočnou tematikou, vianočná výzdoba, adventný veniec... To všetko bolo predzvesťou najkrajších sviatkov v roku – Vianoc. Posledný deň pred vianočnými prázdninami sme sa všetci stretli na vianočnom večierku v telocvični. Žiaci vystúpili s kultúrnym programom, ktorí si pripravili na akciu Kultúrne Vianoce v obci Veľké Uherce. Pásmo kolied, básní a piesní, dokonca scénka o zvieratkách, boli príjemným spestrením predvianočného obdobia na našej škole.

Posedenie pod jedličkou Posedenie pod jedličkou Posedenie pod jedličkou Posedenie pod jedličkou