Ako malí žiaci do veľkého mesta išli
Je tu konečne očakávaný deň 12. október 2010. Ruksaky s proviantom máme na chrbtoch a nedočkavo vyzeráme, kedy príde autobus. Hurá, je tu! Nastupujeme a usádzame sa. Ideme do Bratislavy! O 11,00 nás očakávajú v novej budove SND s hrou Kocúr na kolieskových korčuliach. Budova divadla nás ohromila svojou majestátnosťou. V divadle sme sa nasmiali, ale chvíľami sme boli aj vážni. A potom hurá na nábrežie Dunaja. Videli sme Starý most i najnovší most Apollo. Kývali sme lodiam aj propelerom. Ako po nábreží koník beží, tak sme prešli pešo až k budove Prírodovedného múzea. Cestou sme ešte úchytkom pozorovali Ministerstvo vnútra. Škoda, nikto nám nezakýval. Zato v múzeu – to bola paráda! Uchvátilo nás svojimi expozíciami. Zvieratká, rastliny, minerály. Nakoniec bola expozícia o zaujímavej matematike, kde sme si mohli všetko vyskúšať. Ani sa nám nechcelo ísť domov. Bol to naozaj veľmi zaujímavý deň.

žiaci IV. a III. A

Ako malí žiaci do veľkého mesta išli Ako malí žiaci do veľkého mesta išli Ako malí žiaci do veľkého mesta išli Ako malí žiaci do veľkého mesta išli