Exkurzia do Bratislavy
Deň pred návštevou anglickej kráľovnej, 22. októbra 2008, zavítali do hlavného mesta Slovenskej republiky žiaci 7. a 8. ročníka našej školy. Bratislava nás privítala vskutku luxusným októbrovým počasím a my sme mohli nerušene objavovať jej pamätihodnosti. Poprechádzali sme sa Starým Mestom, navštívili sme archeologické múzeum a Slovenské národné múzeum, pokochali sa Dómom sv. Martina a  vychutnali si prekrásny výhľad z nádvoria Bratislavského hradu. Nachodené kilometre sa však určite vyplatili a my sme odchádzali obohatení o nové vedomosti a príjemné zážitky. Ďakujeme, Bratislava!

Exkurzia do Bratislavy Exkurzia do Bratislavy Exkurzia do Bratislavy Exkurzia do Bratislavy